Новини

У січні-лютому 2019 року пройшла щорічна спартакіада серед співробітників ХНМУ

У січні-лютому 2019 року пройшла щорічна спартакіада серед співробітників ХНМУ з різноманітних видів спорту!

Читать дальше »

29 січня у рамках фестивалю молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття» відбулася інтелектуальна гра брейн ринг

29 січня у рамках фестивалю молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття» відбулася інтелектуальна гра брейн ринг. Читать дальше »

30 січня в рамках фестивалю молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття» була проведена конференція

30 січня в рамках фестивалю молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття» була проведена конференція, для участі в якій наша кафедра підготувала студентів з 3 усними і 3 стендовими доповідями. Читать дальше »

Телевізійна програма “Лікар радить”, д.м.н., професор, Журавльова Л.В.

Вибачте, дана сторінка не доступна на цій мові

24 січня кафедрою був організований освітній семінар для студентів 1-2 курсів «Особливості роботи лікаря-терапевта»

24 січня кафедрою був організований освітній семінар для студентів 1-2 курсів «Особливості роботи лікаря-терапевта», Читать дальше »

14 січня 2019 року на кафедрі відбувся тренінг «Застосування інформаційно-освітніх технологій в медичній освіті. Сайт кафедри, проблеми та перспективи розвитку»

14 січня 2019 року на кафедрі відбувся тренінг «Застосування інформаційно-освітніх технологій в медичній освіті. Сайт кафедри, проблеми та перспективи розвитку». Читать дальше »

20 грудня на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології було проведено студентську наукову конференцію «Новітні методи діагностики та лікування хронічних неінфекційних захворювань».

20 грудня на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології було проведено студентську наукову конференцію «Новітні методи діагностики та лікування  хронічних неінфекційних захворювань». Читать дальше »

19 та 20 грудня кафедра внутрішньої медицини №3 та ендокринології проведе 2 студентські наукові конференції

19 та 20 грудня кафедра внутрішньої медицини №3 та ендокринології проведе 2 студентські наукові конференції – «Актуальні питання внутрішньої медицини» та «Новітні методи діагностики та лікування  хронічних неінфекційних захворювань».

Читать дальше »

29-30 листопада 2018 року в місті Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «запальні та функціональні захворювання кишечника»

29-30 листопада 2018 року в місті Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «запальні та функціональні захворювання кишечника», присвячена 60-річчю кафедри терапії НМАПО ім. П.Л. Шупика. Читать дальше »

23-24 листопада 2018 року в м.Брага (Португалія) відбулася щорічна Європейська конференція з оцінювання знань в області медичної освіти, що проводиться Європейською радою медичних експертів (EBMA).

Читать дальше »