Новини

11-12 квітня 2019 у ДУ «Національний інститут терапії ім.Л.Т.Малої НАМНУ» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена до 100-річчя від для народження академіка Л.Т.Малої

 

11-12 квітня 2019 у ДУ «Національний інститут терапії ім.Л.Т.Малої НАМНУ» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена до 100-річчя від для народження академіка Л.Т.Малої. Читать дальше »

10 квітня 2019 відбулася конференція, присвячена післядипломній підготовці інтернів в Харківському національному медичному університеті

Д.м.н., проф. Л.В. Журавльова виступила з доповіддю

Читать дальше »

4 і 5 квітня в Тернополі пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології

4 і 5 квітня в Тернополі пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології. Читать дальше »

2-5 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся VI Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених “BIMCO 2019”

2-5 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся VI Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих вчених “BIMCO 2019”. Читать дальше »

Вітаємо співробітників кафедри з отриманням вищої педагогічної освіти!

 

Вітаємо співробітників кафедри з отриманням вищої педагогічної освіти! Читать дальше »

Дистанційне навчання — старт із сьогодення в майбутнє

Запрошуємо взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Дистанційне навчання — старт із сьогодення в майбутнє», яка проходитиме в Каразінському університету.

Для участі в конференції необхідно зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzqhqKKRpysJVM6r-jxprRo6Cye4vM6sOW8VYsvMdf5ScdDA/viewform

Подання заявок: до 1 квітня 2019 року.

 

На кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології пройшли передатестаційні цикли за спеціальністю «Ревматологія».

На кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології традиційно проводяться передатестаційні цикли за спеціальністю «Ревматологія» Читать дальше »

28 березня на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології було проведено вебінар «Новітні стратегії ведення терапевтичних пацієнтів».

 

28 березня на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології було проведено вебінар «Новітні стратегії ведення терапевтичних пацієнтів» для лікарів-інтернів, які навчаються на кафедрі.

Читать дальше »

21 березня 2019 в м. Харкові відбувся VII конгрес “Профілактика. Антиейджинг. Україна”.

21 березня 2019 в м. Харкові відбувся VII конгрес “Профілактика. Антиейджинг. Україна”. Читать дальше »

12 березня 2019 року відбувся фінал конкурсу студентських наукових робіт який проводився в рамках Меморандуму про співробітництво між SYNEVO та ХНМУ

12 березня 2019 року відбувся фінал конкурсу студентських наукових робіт який проводився в рамках Меморандуму про співробітництво між SYNEVO та ХНМУ. Читать дальше »


Підписатися на новини сайту:

BigBlueButton