Східноєвропейський журнал внутрішньої та сімейної медицини

YouTube

Facebook

Instagram

Вітаємо на нашому сайті!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ІЗ ПОРЯДКОМ НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринології Харківського національного медичного університету була заснована у 1877 році. Основні напрямки діяльності кафедри включають: навчальну, наукову, методичну, лікувально-діагностичну та консультативну роботу.

Навчальна діяльність кафедри полягає в навчанні студентів 4 курсу Харківського національного медичного університету з предмету “Внутрішня медицина”, а також підготовці клінічних ординаторів, магістрів, аспірантів, інтернів.

Науковий напрямок кафедри включає розробку та впровадження сучасних аспектів профілактики, діагностики та лікування хвороб ендокринної системи, хронічних хвороб печінки, в тому числі неалкогольного стеатогепатиту, хронічних холециститів, хронічних хвороб кишечника, ревматичних, серцево-судинних хвороб, а також супутньої патології. Наукова та навчальна діяльність тісно пов’язані з  методичною роботою – підготовкою та виданням монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій з внутрішньої медицини та актуальних проблем гастроентерології, ендокринології, пульмонології, кардіології, ревматології.

Кафедра приймає участь в проведенні міжнародних досліджень з вивчення ефективності та безпеки лікарських препаратів. Клінічною базою кафедри є Харківська обласна клінічна лікарня. Спільно з колективом відділень ендокринології, гастроентерології, ревматології, кардіології проводяться конференції та методичні засідання, відкриті практичні заняття та лекції, дні кардіолога для кардіологів, сімейних лікарів міста та області.

На сайті представлені відеолекції з внутрішньої медицини. Сайт створено для підвищення ефективності самопідготовки студентів, інтернів, клінічних ординаторів, магістрів, аспірантів. Для перегляду лекцій та презентацій на нашому сайті Ваш браузер повинен підтримувати HTML 5.

Кафедра внутрішньої медицини № 3 – читати детальніше