Відбулася НПК з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті»

18-19 листопада 2021 р. відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті», огранізована ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України». Завідувачка кафедри, проф. Журавльова Лариса Володимирівна виступила із доповіддю “Остеопороз у хворих на цукровий діабет: проблема та шляхи її вирішення”.  

На кафедрі відбулися чергові курси ТУ для ревматологів

З 12 по 26 жовтня на кафедрі проводилися курси тематичного вдосконалення з ревматології. Загалом, до навчання долучилося 6 лікарів-ревматологів з різних лікарень міста та області. Отриманні знання лікарі успішно трансформували в 50 балів безперервного професійного розвитку власного портфоліо.  

Вітаємо переможців ISIC-2021

З 20 по 21 жовтня 2021 року в Харківському національному медичному університеті відбулася традиційна конференція «International Scientific Interdisciplinary Conference (ISIC)». Загалом в конференції взяли участь більше 200 студентів та молодих науковців – представників України та інших країн. 20 жовтня 2021 року було проведено секцію «Внутрішня медицина», у якій взяли активну участь студенти кафедри внутрішньої медицини … Читать далее

Відбулося засідання Студентського наукового гуртка

9 жовтня на кафедрі відбулося чергове засідання Студентського наукового гуртка. Студенти 4 курсу мали можливість долучилися до клінічного розбору пацієнта із цирозом печінки, який проводили проф. Журавльова Лариса Володимирівна, доцент Пасієшвілі Тамара Мерабівна та асистент кафедри Маркевич Микита Андрійович.

Ніч науки 2021

18 вересня в стінах ХНМУ відбувся регіонально-освітній проект «Ніч науки», в якому традиційно прийняли участь співробітники кафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології. Асистентами кафедри Пивоваровим О.В., Черпітою В.О. та Ечиною С.М. був проведений майстер-клас з правил користування глюкометром, під час якого всі бажаючі мали змогу перевірити рівень глюкози у крові та розрахувати індекс маси тіла. … Читать далее

Вітаємо з обранням у члени НАМН України!

Професор Журавльова Лариса Володимирівна та колектив кафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології ХНМУ щиро вітає з обранням дійсним членом (академіком) Національної академії медичних наук України директора Державної установи «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України», завідувача кафедри хірургії № 1 ХНМУ Валерія Володимировича Бойка, та директора Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології … Читать далее

Вітаємо із ювілеєм!

Сьогоднішнього теплого осіннього дня святкує свій день народження видатна вчена, досвідчений педагог та професійний клініцист – Заслужений діяч науки та техніки України, д.мед.н., професор Журавльова Лариса Володимирівна. Колектив кафедри вітає свого мудрого керівника із чудовою ювілейною датою! У Вас гармонійно поєднані життєва мудрість, досвід пройдених років, безсумнівні досягнення та реалізовані цілі. Прагнемо на довгі роки … Читать далее

Початок нового навчального року

На кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології розпочався новий навчальний рік. До аудиторного навчання долучилися студенти 4-го та 6-го курсів, бакалаври, лікарі-інтерни. В навчальному процесі викладачі кафедри широко застосовують ресурси, створені на платформі дистанційного навчання Moodle. Зокрема, студенти мають можливість долучитися до режиму змішаного навчання, в якому ефективно поєднуються методи аудиторної та позааудиторної роботи.  

Вітаємо із початком навчального року!

Шановні колеги, студенти, друзі! Вітаємо Вас із початком навчального року та Днем знань! Бажаємо всім незгасного прагнення до отримання нових знань! З повагою, зав. каф. проф. Журавльова Л.В. та колектив кафедри.

Привітання до Дня Державного прапора, Дня міста Харкова та Дня Незалежності України

Шановні співвітчизники, харків’яни, колеги, друзі кафедри! Ми щиро вітаємо вас з Днем державного прапора України, з Днем міста Харкова та з 30-річчям незалежності України! Бажаємо всім українцям, всім харків’нам здоров’я, щастя, мирного неба, добробуту і плідної праці! З повагою, професор Журавльова Л.В. та колектив кафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології ХНМУ.

Графік прийому відпрацювань академічної заборгованості черговими викладачами кафедри на липень-серпень 2021

Вітаємо із успішним захистом дисертації

День донора

Міжнародний день вишиванки

Відбувся офіційний захист дисертаційної роботи Тимошенко Г.Ю.

НПК «Клінічна ендокринологія – від теорії до практики»

Оновлено порядок надання медичної допомоги при COVID-19 (від 06.04.2021)

Відбулася Всеукраїнська НПК з міжнародною участю «Актуальні проблеми вищої медичної освіти і науки»

Відбулось засідання апробаційної ради ХНМУ

Вітаємо із присудженням державної нагороди

Відбувся Фестиваль молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття»

Відбулась щорічна студентська наукова конференція «Актуальні проблеми медицини»

Інфотиждень для студентів ХНМУ

Видано посібник з Ревматології

Міжнародна інституційна акредитація ХНМУ

 

 

 

Архіви:

  • 2021 (21)
  • 2020 (51)
  • 2019 (62)
  • 2018 (45)
  • 2017 (38)
  • 2016 (69)
  • 2015 (40)
  • 2014 (37)
  • 2013 (5)
December 2021
M T W T F S S
« Nov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Підписатися на новини сайту:

Poll