Східноєвропейський журнал внутрішньої та сімейної медицини

YouTube

Facebook

Instagram

Эндокринологічне відділення  є базою кафедри внутрішньої медицини №3 Харківського національного медичного університету.

Завідувач відділення –  Смірнов Іван Іванович, кандидат медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з ендокринології Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Лікарі відділення: Ткачук Олена Юріївна, Зайцева Наталія Миколаївна, Кучер Марина Миколаївна, Щічка Алла Іванівна, Сидоренко Марія Георгіївна.

Співробітники кафедри відповідальні за роботу з ендокринологічним відділенням: доцент, к.мед.н. Моіїсеєнко Тетяна Анатоліївна, доцент, к.мед.н. Кривоносова Олена Михайлівна, асистент Огнева Олена Валентинівна, асистент Сокольникова Неля Володимирівна, аспірант Шеховцова Юлія Олександрівна.

Контингент профільних хворих включає пацієнтів з широким спектром ендокринної патології, насамперед – на цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози з порушенням її функції – гіпертиреоз та гіпотиреоз, захворювання надниркових залоз, гіпофіза та інші розлади гормональної регуляції, тощо.

Пріоритетним напрямком в роботі відділення є лікування пацієнтів із проблемами діабетичної стопи. Одним з перших в Україні на базі відділення створений та працює  вже більше 10 років подіатрічний Центр – кабінет “Діабетична стопа”. Фахівці, що працюють у кабінеті, пройшли підготовку у спеціалізованих центрах Великої Британії.  В роботі кабінету використовуються новітні європейські технології.

Обов’язковою складовою частиною лікувального процесу хворих на цукровий діабет у відділенні є їх навчання у школі самоконтролю. Навчання допомагає пацієнтам краще адаптуватися до своєї хвороби, своєчасно та адекватно реагувати на усі зміни в своєму стані поза стаціонаром, належним чином спостерігати за собою, запобігаючи розвитку хронічних ускладнень захворювання.

Відділення є базовим для підготовки інтернів і «школою» практичної підготовки для ендокринологів і терапевтів районів області і міста.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake