23–25 травня у Харківському національному медичному університеті відбулась ХІ Міжнародна наукова міждисциплінарна конференція молодих учених та студентів International Scientific Interdisciplinary Conference (ISIC).

23 травня пройшла урочиста церемонія відкриття, на якій учасників конференції привітав випускник нашого університету, а нині – професор Земельвейського університету (Угорщина) Тамас Фенівесі, який побажав учасникам конференції наснаги й натхнення під час роботи наукового форуму.

У другій половині дня стартував Science Slam – це міжнародний формат популяризації науки, де немає місця складним науковим термінам і нудним презентаціям. Молоді науковці змогли з гумором розповісти про складну науку простими словами!

24 травня було проведено 9 секційних засідань, а саме: акушерство, терапія, хірургія, профілактична медицина, інфекційні хвороби, нейронауки, біомедицина, педіатрія, стоматологія та постерна секція. Під час засідань були заслухані цікаві пізнавальні доповіді і представлені оригінальні креативні постери також протягом 2 днів проходило online-голосування «Постер глядацьких симпатій».

Кафедра внутрішньої медицини №3 та ендокринології була представлена 4 усними доповідями, серед яких один студент Скорий Д. зайняв 1-ше місце  на секції  з терапії, студент  Карамян А. отримав грамоту за ораторське мистецтво, студент Hesham Ahmed отримав грамоту за соціальну значимість доповіді, та 2-ма постерними доповідями.

25 травня учасники конференції відвідали актуальні майстер-класи зі стоматології та хірургії, а також лекції від провідних спікерів: Dr. Wolfgang Baumeister та Dr.med. Adrian Steinmetz.

У другій половині дня відбулася урочиста церемонія закриття, де нагороди отримали всі переможці молодіжного форуму, також пройшов конкурс на краще фото з ISIC – 2018.