13 червня 2018 р. на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася міжкафедральна нарада завідувачів кафедр внутрішньої медицини закладів вищої медичної освіти.

Організаторами наради стала опорна кафедра внутрішньої медицини №2 НМУ. У роботі наради взяли участь понад 25 представників закладів вищої медичної освіти, в тому числі завкафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології ХНМУ проф. Л.В. Журавльова.

Під час заходу обговорювались питання про зміни у вищій медичній освіті та найближчі перспективи. Опорна кафедра та керівництво НМУ поділилися досвідом проведення об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ-1) для студентів 3 курсу, який вперше цьогоріч проводиться в тренінговому центрі ОСКІ. Зокрема, учасники наради мали змогу відвідати центр та спостерігати за ходом проведення іспиту із застосуванням манекенів і тренажерів при проведенні контролю практичних компетенцій студентів.

За результатами обговорення рекомендовано прийняти уніфіковані підходи однопрофільних кафедр щодо формування вимог до проведення та оцінювання ОСКІ-2 з внутрішньої медицини, а також надання пропозицій до МОЗ України.