Технології є невід’ємною частиною нашого життя, і вони все ширше впроваджуються в медичну освіту. Сучасні комп’ютерні технології застосовуються для доповнення традиційних методів навчання. Поява комп’ютерної оцінки, включаючи високотехнологічні симулятори значно покращує адміністрування тестів, надаючи негайний і докладний зворотній зв’язок.

Європейська рада медичних експертів (EBMA) сприяє впровадженню кращих практик оцінювання медичної освіти в Європі та дозволяє медичним школам та іншим установам, що активно займаються медичною освітою і навчанням, розробляти і здійснювати стратегічне використання оцінювання для навчання.

Під час конференції було проведено безліч семінарів, дискусій, лекцій, присвячених оцінюванню в медичній освіті. Були проведені наступні семінари: використання мобільних технологій в класі, оцінка з використанням симуляційних пацієнтів, програмна оцінка, оцінювання у відділенні невідкладної допомоги, тестування результатів. Симпозіум і дискусія: «За і проти технологій» відбувся наприкінці конференції. В рамках конференції також проводилася постерна сесія. Асистент кафедри внутрішньої медицини № 3 та ендокринології, к.м.н. Лопіна Наталія представила стендову доповідь «Ресурси веб-сайту клінічної кафедри для проведення тестування і контролю знань в рамках безперервної медичної освіти».

Lopina N. Clinical department web-site resources of network testing and knowledge control for continuous medical education. Annual European Conference on Assessment in Medical Education, EBMA 2018. Braga, Portugal 23-24 November 2018, p.29-30.