З 25 по 27 вересня 2019 року в Києві відбувся ювілейний ХХ Національний конгрес кардіологів України

Основне послання Конгресу — коморбідність в кардіології. Дана проблема була розглянута з позицій мультидисциплінарного підходу до визначення та діагностики коморбідних станів та можливих напрямків лікування. У рамках Конгресу були проведені спільні засідання аритмологів країн Східної та Центральної Європи, Європейського товариства з атеросклерозу, Українського товариства з атеросклерозу та Польської ліпідної асоціації.

Професор Журавльова Л.В. виступила з доповіддю «Застосування альфа-ліпоєвої кислоти у пацієнтів з високим кардіоваскулярним ризиком».

На постерній сесії результати своєї роботи також представили співробітники кафедри ас. Рогачова Т.А., Сокольнікова Н.В. та Кулікова М.В.:

  • The influence of dyslipidaemia correction on kidney hemodynamics and calcium metabolism in patients with essential hypertension and osteoarthritis (T.A. Rogachova, L.V. Zhuravlyova)
  • The contribution of proinflammatory markers into the formation of cardiomyopathy in patients with type 2 diabetes mellitus and overweight (N.V. Sokolnikova, L.V. Zhuravlyova)
  • Клинический случай тромбоэмболии легочной артерии у больного на фоне обострения неспецифического язвенного колита (И.В. Кузнецов, М.В. Куликова, И.В. Кандыбко, А.Г. Гуков, Л.В. Журавлева)