Студенти та молоді вчені кафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології прийняли участь у Фестивалі молодіжної науки, що відбувся в рамках Наукової сесії Харківського національного медичного університету 20-22 січня 2020 року.

Розпочався Фестиваль із засідання дебатного клубу «Анабіоз – наукова фантастика чи недалеке майбутнє», на якому Микита Маркевич посів І місце.

 Брейн-ринг студентів та молодих вчених «Медицина без меж» пдовжив програму першого дня. Команди кафедри фнутрішньої медицини №3 та ендокринології «Да Вінчі» та «Прогресивні інтерністи» посіли ІІ та ІІІ місця відповідно.

Другий день фестивалю відкрила щорічна міжвузівська конференція молодих вчених та студентів «Медицина третього тисячоліття»:

– Роман Аскєров посів І місце з доповіддю «Особливості перебігу інфаркту міокарда: несприятливі ознаки»;

– Панаско Іван «Пангіпопітуїтаризм. Проблеми своєчасної діагностики» та Колесник Марія «Наслідки вживання про- і пребіотиків за результатими анкетування пацієнтів, що вживали антибіотики» отримали відзнаку «Соціальна значущість дослідження»;

– Кікош Ксенія та Якушев Єгор з виступом на тему «Іnfluence of geomagnetic activity and atmospheric pressure on the quality of sleep of medical students» відзначені за «Ораторське мистецтво».

В рамках конференції проведена постерна сесія:

  • Magapu Veera Venkata Akhil «Тhe vitamin D in patients with оsteoarthritis and type 2 diabetes mellitus» І місце;
  • Гордієнко Поліна «Ретроспективний аналіз спостереження перебігу атрофічного гастриту» ІІ місце.

Закінчував програму фестивалю Міжвузівський молодіжний науковий стендап «Science Slam» де Христина Білецька та Микита Маркевич прийняли участь та посіли ІІ та ІІІ місця відповідно.

Нагородження переможців заходів Фестивалю молодіжної науки відбулося в рамках наукової сессії. Всі переможці отримали почесні грамоти.