Східноєвропейський журнал внутрішньої та сімейної медицини

YouTube

Facebook

Instagram

РЕЖИМ НАВЧАННЯ НА КАФЕДРІ 2021/2022 н.р.

Шановні студенти  4, 5 та 6 курсів 1-3 медичного та педіатричного  факультетів ХНМУ!

З розкладом занять на нашій кафедрі можна ознайомитися за посиланням

Список тем практичних занять можна знайти  за посиланнями  на осінній семестр, на весняний семестр

З розкладом і списком тем лекцій можна ознайомитися за посиланнями на осінній семестр, на весняний семестр

Графік прийому відпрацювань академічної заборгованості викладачами кафедри на осінній семестр, на весняний семестр 

Під час очного практичного заняття на кафедрі кожному студенту необхідні: білий медичний халат, медична шапочка, змінне взуття, медична маска або респіратор, бактерицидні серветки або рідина-санітайзер.

Самостійна підготовка до практичних занять проводиться за допомогою ресурсів системи дистанційного навчання Moodle. Для цього колективом кафедри було створено електронні курси, які повністю відповідають програмі навчання. Вони доступні за посиланнями, що розміщено нижче.

До кожного практичного заняття студент повинен вивчити відповідну тему в електронному курсі i виконати всі завдання, що прикладаються до теми: вирішити тести, клінічні задачі і т.д.

За необхідністю, онлайн заняття на кафедрі проводяться за допомогою Google Meet та Microsoft Teams. Кожен студент повинен своєчасно підключитися до вебінарної кімнати. Онлайн заняття включає в себе демонстрацію навчальних матеріалів на екрані і усний діалог викладача зі студентами.

Для того, щоб долучитися до наших дистанційних курсів, необхідно авторизуватися в системі Moodle, та із головної сторінки системи обрати директорію курсів «Кафедра внутрішньої медицини №3 та ендокринології». Після цього обрати та зареєструватися у таких курсах:

Посилання для обов’язкової реєстрації на дистанційні курси в системі Moodle ХНМУ для україномовних студентів (обирати курс на українській мові):

Для контакту зі своїм викладачем, кожний студент має змогу написати йому на електронну пошту чи у вайбер. Контакти викладачів є за посиланням.

Більш зручним буде саме писати, а не дзвонити,  викладач обов’язково відповість вам при першій же змозі.

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

Підсумкова атестація на кафедрі проводиться у вигляді диференційного заліку з  дисципліни “Внутрішня медицина, в т.ч. ендокринологія”.
Контроль знань студентів у дистанційному форматі забезпечено завдяки алгоритму, наданому ННІ ЯО ХНМУ . Завчасно сформований банк усіх тестів та запитань в кафедральній категорії курсів системи ДО Moodle ХНМУ забезпечує зручне формування білету в тілі тесту.

Застосований алгоритм  передбачає проведення ввідного тестування із прохідним балом для подальшої можливості отримання завдання-есе та перевірки його викладачем. Завдання та тести у білеті з’являються випадковим чином із бази, що містить більше 600 запитань. Білети також мають обмеження у часі на виконання, а доступ до них відкривається безпосередньо викладачем на час заняття. Другий етап підсумкового контролю із аналізом відповіді та вирішенням клінічних задач проходить у синхронному режимі в вебінарній кімнаті. 

Перелік запитань для підготовки студентів до підсумкового  контролю

Посилання для доступу до диференційованого заліку в системі ДО Moodle ХНМУ: ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ЗАЛІК / FINAL CREDIT / ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНЫЙ ЗАЧЕТ (обирати розділ для україномовних студентів)

Графік прийому відпрацювань академічної заборгованості викладачами кафедри на осінній семестр, на весняний семестр 

До уваги студентів! Запис на відпрацювання до чергового викладача відбувається через електронний журнал, з подальшим інформуванням викладача за вказаними контактними даними.

 

Бажаємо успіхів у навчанні!

З повагою, завідувачка кафедри професор Журавльова Л.В. та колектив кафедри.