11 жовтня відбувся круглий стіл, головним питанням якого було «Стигматизація за вагою» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ожирінням.

Метою проведення цього заходу було вирішення: «Ожиріння – це медична чи соціальна проблема?», можливі шляхи зупинки цієї пандемії та знищення стигми серед населення. На початку обговорення ст.лаборант нашої кафедри Стоянова Юлія запропонувала усім присутнім перевірити свої знання щодо жирового обміну в організмі людини, визначитися для яких захворювань характерний синдром ожиріння та які біологічно-активні речовини приймають участь в ліпогенезі.

Після цього ст.лаборант Маркевич Микита поставив головне питання заходу: ожиріння – проблема медична, чи все ж таки соціальна? Під час дебатного клубу думки розділилися – дехто вважав, що така проблема існує через незнання, які люди повинні отримувати від лікарів, інші ж зауважували про культуру харчування, точніше про її відсутність. Аспіранти нашої кафедри: Пильов Данило, Келеберда Ольга та Черпіта Валентина, і студенти-гуртківці взяли активну участь у дискусії.

А у фіналі завідувач кафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології професор Журавльова Лариса Володимирівна підсумувала все вище сказане та поділилася своїм досвідом і знаннями з учасниками дебатного клубу.