Новий формат захоплюючої гри, в організації якої взяли активну участь старші лаборанти нашої кафедри Стоянова Ю.Д. та Маркевич М.А., об’єднав у цьому році 15 команд-учасників.

Гру було проведено у два етапи. На першому етапі кожна команда мала певну кількість монет, за допомогою яких була можливість обирати питання легкого, середнього та важкого рівнів. Команди, які набрали 15 балів або мали найбільшу кількість монет переходили до фіналу. У фіналі зустрілися 6 команд, які по черзі відповідали на вже складніші питання.

Кафедру внутрішньої медицини №3 та ендокринології представляла команда «Незалежності 13» у складі: Журавльова Поліна, Приходько Юрій, Александрова Катерина, Кандиба Руслан, Курбель Ганна, Бардаш Владислав, яку підготували викладачі нашої кафедри: Журавльова Анна Костянтинівна, Огнєва Олена Валентинівна, Сікало Юлія Костянтинівна.

Боротьба була запеклою, та наша команда перемогла у першому етапі, дійшла до фіналу та посіла 5 місце. Вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому!