4-5 квітня 2019 в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю ХХI Національна школа гастроентерологів, гепатологів України «Коморбідна патологія в гастроентерології. Стан проблеми. Шляхи вирішення. Профілактична гастроентерологія і дієтологія. Роль харчування в профілактиці і лікуванні захворювань».

Професор Журавльова Л.В. виступила з доповіддю «Проблема медикаментозно-індукованих уражень печінки в практиці клініциста і шляхи її вирішення».

Також в рамках проведення наукового симпозіуму відбулося засідання ГО «Українська гастроентерологічна асоціація» під головуванням президента Асоціації професора Скрипника І.М., в якому взяла участь Шеховцова Ю.О., к.м.н., асистент кафедри внутрішньої медицини №3 та ендокринології, завідуюча гастроентерологічним відділенням КНП ХОР «ОКЛ», експерт групи Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації за напрямом «Терапія, загальна практика-сімейна медицина, професійна патологогія, алергологія, імунологія, ревматологія, гастроентерологія, пульмонологія».